حبوبات داریا
خانه / حبوبات / عدس / واردات عدس خارجی بطور مستقیم

واردات عدس خارجی بطور مستقیم

واردات عدس خارجی بطور مستقیم صورت می گیرد. اگر به دنبال خرید و فروش عدس خارجی از واردکننده هستید با شماره زیر ارتباط بگیرید. عدس خارجی به دو دسته عدس روس و عدس کانادایی تقسیم می شود و با نام های مختلف در بازار عرضه می شود.
واردات عدس خارجی بطور مستقیم در ایران، یکی از تجارت هایی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته و بخش عظیمی از درآمد شرکت های بازرگانی را تامین می کند.
به خاطر گران قیمت بودن عدس ایرانی در بازار داخلی و همچنین ارزان قیمت بودن عدس وارداتی به کشور، تقاضا برای انواع عدس خارجی بیشتر بوده و بازاریان اکثراً در پی تهیه عمده و خرد آن از مراکز فروش هستند.
این خبر، برخی از عدس های خارجی را به شما معرفی خواهیم کرد.
خرید تضمینی عدس

انواع عدس خارجی در بازار

عدس خارجی در بازار را عدس های وارداتی از کشور های زیر شامل می شود:
• کانادا
• قراقستان
• ترکیه
• چین
همه این کشور ها، گرید های مختلف از انواع عدس را دارا هستند اما بیشترین عدس باکیفیت و مرغوب را می توان در لیست محصولات تولیدی کانادا پیدا کرد. عدس کانادایی در بازار داخلی کشور، بیشتر از دیگر گونه ها تقاضا دارد که برند هایی نظیر ایلتا، ساسکن، سیمپسون و … را شامل می شوند.
عدس روسی

معرفی شرکت واردات عدس خارجی

واردات عدس خارجی به بازار ایران، مستقیم و غیرمستقیم انجام می شود.
شرکت هایی هستند که مستقیماً با تولید کنندگان عدس در کشور هایی نظیر کانادا، چین و … در ارتباط بوده واردات عدس خارجی را با کمترین هزینه و کمترین دردسر به ایران انجام می دهند. شرکت الیزا، یکی از بهترین شرکت های واردات عدس خارجی به ایران است که در حوزه تجارت انواع حبوبات فعالیت می کند از جمله:
۱٫ نخود
۲٫ لوبیا
۳٫ لپه
۴٫ ماش
قیمت حبوبات صادراتی

راه های ارتباطی با واردکننده عدس

خریداران عمده عدس خارجی که شرکت های واردکننده را جهت خرید مستقیم گزینش می کنند، در پی این بوده تا راه ارتباطی با شرکت ها را یافته و خرید آسان تری را تجربه کنند.
شرکت وارد کننده عدس
سایت بازار حبوبات ایران، یک سایت شناخته شده در صنعت فروش حبوبات از جمله عدس است که هم محصولات ایرانی را عرضه می دارد و هم محصولات خارجی و وارداتی. این سایت، خرید آسان را برای شما عزیزان ممکن ساخته و راه های ارتباطی با واردکننده عدس از جمله شرکت بازرگانی الیزا را در اختیار شما قرار خواهد داد.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

عدس کانادا

تحویل عدس کانادا در تهران

عدس کانادا که بهترین عدس وارداتی موجود در بازار عدس ایران است، توسط این شرکت …

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا