حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / قیمت لوبیا سفید در بازار

قیمت لوبیا سفید در بازار

قیمت لوبیا سفید در بازار ایران به دلیل افزایش تولی این محصول در زمین های کشاورزی و افزایش میزان بهره برداری از آن، مقطوع و مناسب در نظر گرفته شده و هر خانواده ای می تواند نسبت به خرید و تهیه آن اقدام کند.

قیمت لوبیا سفید در بازار ایران به دلایلی مانند افزایش تولیدات و همچنین افزایش صادرات آن به کشورهای عربی مانند عراق، مقطوع در نظر گرفت شده و با قیمت خوبی به فروش می رسد.

لویا سفید متاسفانه در بازار داخلی آن چنان فروشی ندارد چرا که مردم نسبت به خرید ان رغبتی ندارند اما با این حال قیمت مقطوعی دارد و شما با پرداخت مبلغی اندک، می توانید آن را تهیه و استفاده کنید.

تولید و عرضه لوبیا سفید در بازار

قیمت لوبیا سفید

قطب تولید لوبای سفید شهرهای مختلفی هستند که نام برخی را در زیر می آوریم:

  • ارنا
  • خمین
  • مناطق دیگری در استان لرستان و مرکزی

هر سه ی این شهرها اقدام به تولید لوبیایی با کیفیت و مرغوب می کنند. پخش این نوع لوبیا در کشور به سه شکل صورت می پذیرد که عبارت هستند از دستچین شده، بوجاری و پولیش شده که هر کدام به اندازه ای تمیز شده اند و سنگ ریزه ها و … از داخل آنها برداشته شده است.

اخرین قیمت لوبیا سفید در بازار

بسته به اینکه چقدر این لوبیا ها پاک شده اند، در بازار ایران تعیین قیمت می شوند. البته نوع بسته بندی و میزان حجمی که به مشتریان ارائه می گردد هم در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند.

آخرین قیمت لوبیا سفید در بازار ایران به تعداد واسطه ها باز می گردد. این واسطه است که محصول را به دست شما می رساند نه شرکت پخش یا تولیدکننده و واسطه هر قیمتی که روی محصول گذاشت، به عنوان آخرین قیمت آن شناخته خواهد شد.

البته اینطور نیست که واسطه هر قیمتی که خودش بخواهد را روی این لوبیا بگذارد! بلکه او بر اساس قوانینی مشخص شده، قیمت را تعیین می کند و اگر شما در جایی افزایش قیمت بیش از حدی را مشاهده کردید، می توانید به مراکز و ارگان های مربوطه گزارش دهید.

مشتریان لوبیا سفید در بازار

قیمت لوبیا سفید

مشتریان لوبیا سفید ایران اغلی همان کشور های عربی بودند که گفتیم. اما عده ی دیگری نیز در داخل کشور هستند که سلامتی شان برای اهمیت زیادی دارد و به این دلیل که این نوع حبوبات بسیار مفید و پر خاصیت است، حتما از آن استفاده می کنند.

لوبیا سفید در بازار این جایگاه ان چنانی ندارد اما اگر مشتریان ان از خواص فوق العاده اش اطلاع پیدا کنند، قطعا این محصول جایگاه حقیقی اش را به دست خواهد آورد! گرچه که هم اکنون هم میزان فروش آن به مرور بیشتر می شود و مردم به خرید آن بیشتر تمایل پیدا می کنند.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر مرکزی قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

لوبیا سفید خمین

قیمت خرید و فروش هر کیلو لوبیا سفید خمین

علاوه بر خرید و فروش لوبیا سفید خمین از طریق این سایت، می توان از …

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا