حبوبات داریا
خانه / حبوبات / عدس / قیمت عدس کانادایی عمده در بازار

قیمت عدس کانادایی عمده در بازار

قیمت عدس کانادایی در بازار با توجه به نوع برند آن متفاوت است. قیمت عمده عدس کانادا در سال ۹۸ به دلیل تغییر ارزش ارز کشور به شدت نوسان دارد. قیمت انواع عدس کانادایی ریز و درشت را می توانید در جدول زیر مطالعه کنید.

قیمت عدس در بازار ایران بسته به نوع آن متفاوت است. عدس سبز خارجی مانند عدس کانادایی، عدس روسیه و عدس قزاق که بطور عمده وارد ایران می شود و همچنین عدس ایرانی وابسته به عواملی تعیین می شود. اما تفاوت قیمت انواع عدس نام برده به چه صورت است؟ وچگونه می توان از نرخ عدس ایرانی و خارجی موجود در بازار اطلاع یافت؟

در سال های گذشته که اینترنت هنوز گسترش زیادی نداشت خریداران هر محصولی جهت آگاهی از قیمت پایه آن محصول بازار تهران را ملاک قرار می دادند. اما اخیرا که فضای اینترنت محدودیت مکانی بین هر شهر و هر کشوری را برداشته است، استعلام قیمت هیچ محصولی از جمله عدس کار سختی نمی باشد.

مرکز خرید عدسقیمت عمده عدس در سال ۹۸

خریداران عدس به خوبی آگاه هستند که در بازار ایران، عدس خارجی بیشتر از عدس ایرانی خرید و فروش می شود. دلیل این موضوع نیز بالا بودن تقاضا، کم بودن تولید و در مواردی قیمت بالاتر عدس ایرانی و کیفیت بهتر عدس خارجی است. واردات انواع عدس خارجی زیر به ایران انجام می شود:

  • عدس کانادایی
  • عدس روسیه یا همان عدس روسی
  • عدس قزاقستان یا همان عدس قزاق

در سال ۹۸ نیز همچون دیگر سال ها همین روند ادامه دارد. در ادامه مطلب توضیحات تکمیلی بیشتری در مورد قیمت عمده عدس از جمله قیمت عدس کانادایی ، قیمت عدس روسی و عدس قزاق خواهیم داد.

عدس کانادا نرخ عدس سبز خارجی

واردات عدس کانادایی به بازار ایران به طور قابل توجهی انجام می شود. انواع عدس کانادایی که در کیسه های ۴۵ کیلویی و با برندهای مختلف وارد می شود قیمت بالاتری نسبت به سایر عدس خارجی دارد. البته قیمت عدس کانادایی امساله به دلیل تازه بودن و درجه یک بودن از عدس کانادا پارساله بیشتر است.

عدس روسیه نیز بسته به نو و کهنه بودن کم و زیاد می شود، ولی بطور کلی قیمت عدس روسیه نسبت به عدس کانادا مناسب تر است.

و اما در مورد قیمت عدس قزاق؛ عدس قزاق نیز که به صورت ریز عرضه می شود قیمت پایینی داراست.

البته قیمت عمده عدس درجه یک و درجه دو بسته به عواملی کم و زیاد می شود. از این رو خریداران و فروشندگان عدس بایستی همیشه نسبت به نرخ روز عدس آپدیت شوند:

  • قیمت دلار
  • عوارض گمرکی
  • میزان تقاضا و واردات

از گذاشتن قیمت روز عدس در سایت حاضر به دلیل نوسان زیاد قیمت معذوریم. فعالان حوزه حبوبات می توانند جهت دریافت قیمت عمده روز عدس همین حالا با مشاورین بازرگانی حاضر در تماس باشند.

قیمت عمده حبوباتکیفیت و قیمت عدس کانادایی

کیفیت عدس کانادایی بطور کلی بسیار بالاست. از این رو شرکت های بسته بندی حبوبات و همچنین عمده فروشانی که دنبال عدس درجه یک بازار هستند همیشه زمان خرید عدس به دنبال عدس کانادایی هستند.

عدس کانادایی نود درصد بصورت کیسه های چهل و پنج کیلویی با یک نام مشخص وارد می شود. مثلا با نام های ساسکن، ایلتا، ویکتوریا، سیمپسون و غیره. و ده درصد نیز در کیسه های سفید رنگ بدون نام و حتی تاریخ. اگر خریدار دنبال عدس باکیفیت است بایستی عدس های دارای نام و نشان و تاریخ را خریدارای کند.

امری واضح است که عدس های کانادایی برند دارای قیمت بالاتری هستند. در میان عدس های کانادایی دارای نام و نشان نیز برخی برندها کیفیت و قیمت بالاتری دارند. خریداران عدس با توجه به نوع مصرفشان می توانند عدس های سبز کانادایی درجه یک و درجه دو موجود در بازار را تهیه کنند:

  • بار نو امساله
  • بار کهنه پارساله
  • بار سرد خانه ای پارساله
جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

عدس کانادا

تحویل عدس کانادا در تهران

عدس کانادا که بهترین عدس وارداتی موجود در بازار عدس ایران است، توسط این شرکت …

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا