حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / لوبیا قرمز / فروش انواع لوبیا قرمز کپسولی

فروش انواع لوبیا قرمز کپسولی

لوبیا قرمز کپسولی چند است؟ اگر قصد خرید مغازه دارید و می‌خواهید حبوبات بفروشید بهترین گزینه فروش انواع لوبیا قرمز کپسولی است؛ زیرا فروش حبوبات با جنس خوب برای خرید و فروش مناسب است.

تاریخچه لوبیا

فروش انواع لوبیا قرمز کپسولی

لوبیا گیاهی از تیرهٔ پروانه واران است. گیاهان این تیره نوعی رابطه ی همزیستی با سرده ای از باکتری ها به نام ریزوبیوم ها دارند که کارشان تثبیت نیتروژن است و در غده های ریشه ی این گیاهان زندگی می کنند. از آنجا که تثبیت نیتروژن امری حیاتی در رشد گیاهان است. برخی کشاورزان هر چند سال یکبار پروانه واران را می‌کارند تا خاک مزرعه ی خود را مجدداً از نیتروژن غنی کنند. به طور کلی لوبیا نوعی گیاه است که نیاز بدن ما را تامین می نماید. لوبیا اقسام مختلف دارد که عبارتند از:

لوبیا قرمز
لوبیا سفید
لوبیا چشم بلبلی
لوبیا سیاه
لوبیا سبز

جالب است بدانید که گیاه لوبیا در کشور ایالت متحده آمریکا طرفداران بسیاری دارد و بسیار محبوب است و مردم آن کشور در هفته یک تا سه بار از این محصول استفاده می نمایند. لازم است بدانید که به ازای هر صد گرم لوبیا ۳۳۳ کیلو کالری در آن وجود دارد.

انواع لوبیا قرمز کپسولی و مقایسهٔ ویژگی های ظاهری آنها با یکدیگر

لوبیا قرمز کپسولی از لحاظ رنگ، اندازه و نوع پوشش دانه تقسیم بندی می شوند. لوبیای قرمز معمولی و کپسولی از نظر رنگ مشابه و به اصطلاح به رنگ پوست پیازی هستند و لوبیای جگری همانطور که از نامش پیداست دارای رنگ تیره تری می باشد. لوبیای قرمز کپسولی با اندازه ای بزرگ و دو نوع دیگر با اندازه های کوچکتر در بازار موجودند. لوبیای قرمز جگری دارای پوسته ای ضخیم تر نسبت به لوبیای قرمز معمولی و لوبیای قرمز کپسولی هست. لوبیا های قرمز معمولی، کپسولی(قمی) و جگری انواع موجود از این نوع لوبیا هستند. برای مصرف مناسب لوبیا بهتر است آن را شب در آب بگذارید تا کاملاً خیس بخورد سپس آن را استفاده نمایید؛ زیرا لوبیا خاصیت نفخ دارد و معده را اذیت خواهد کرد.

بزرگترین تولید کنندگان و فروشندگان انواع لوبیا در جهان

فروش انواع لوبیا قرمز کپسولی

گرچه لوبیای قرمز بومی کشور هندوستان است؛ اما به طور کلی کشور هندوستان از نظر تولید انواع لوبیا در جایگاه دوم جهانی قرار گرفته و کشور های میانمار و برزیل طبق آمار ارائه شده از فائو (سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد) به ترتیب رتبه های اول و سوم جهان را به خود اختصاص داده اند. کشورهای زیر نیز از تولید کنندگان انواع لوبیا می باشند که نام آن ها به قرار زیر است:

کامرون
آرژانتین
چین
مکزیک و …

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

لوبیا قرمز ازنا

قیمت بهترین لوبیا قرمز ازنا

به نظر شما، بهترین لوبیا قرمز ازنا دارای چه قیمتی است؟ آن را با نازلترین …

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا