حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / خرید لوبیا چیتی به صورت عمده

خرید لوبیا چیتی به صورت عمده

خرید لوبیا چیتی بصورت عمده چه از نوع ایرانی (محصول زنجان، شیراز و خمین) و چه از نوع خارجی (محصول ازبک، چین، آفریقا و غیره) از شرکت حبوبات الیزا همین حالا امکان پذیر است.

قیمت خرید لوبیا چیتی با توجه به نوع و کیفیت آن متغیر است که در این مطالب به نوع لوبیا چیتی و قیمت آن اشاره خواهیم داشت. در واقع خریدار لوبیا چیتی می تواند جهت خرید هر نوعی از لوبیا چیتی به راحتی با بزرگترین مرکز فروش لوبیا چیتی ایران ارتباط بگیرد.

خریداران لوبیا چیتی به طور کلی یا خواهان لوبیا چیتی ایرانی هستند و یا خریدار لوبیا چیتی خارجی. قیمت لوبیا چیتی ایرانی و خارجی با یکدیگر متفاوت است. لوبیا چیتی ایرانی بطور عمده محصول خمین، زنجان، شیراز و لرستان است که به شکل خرمنی، بوجاری و دستچین به بازار عرضه می شود.

لوبیا چیتی درجه یکقیمت انواع لوبیا چیتی ایرانی

قیمت خرید لوبیا چیتی ایرانی برحسب اینکه دارای چه میزان تمیزی است، دارای چه کیفیتی می باشد و حتی بر اساس اینکه چه زمانی برداشت شده متغیر است. قبل از خرید لوبیا چیتی بایستی به تمام این نکات توجه نمود.

  • لوبیا چیتی خرمنی

لوبیا چیتی خرمنی محصول برداشت شده از سر زمین های کشاورزی است. این لوبیا همراه با ضایعات و آشغال است. شاخصه اصلی لوبیا چیتی خرمنی، لوبیایی همراه با ضایعات و با قیمت پایین است.

  • لوبیا چیتی بوجاری

لوبیا خرمنی درون دستگاه های بوجاری ریخته می شود. این دستگاه لوبیا را از تمیز کرده و آن را خالی از آشغال می کند. قیمت لوبیا چیتی بوجاری به دلیل تمیزتر بودن، از نوع خرمنی آن بیشتر است.

  • لوبیا چیتی دستچین

لوبیا چیتی دستچین، نوع اعلا لوبیا چیتی محسوب می شود. این لوبیا توسط دستگاه علاوه بر اینکه خالی از ضایعات می شود از نظر سایز نیز یکدست می گردد. نرخ لوبیا چیتی دستچین به دلیل کیفیت و ظاهری که دارد از سایر لوبیاها بیشتر است.

جهت دریافت قیمت خرید انواع لوبیا چیتی در بازار و همچنین خرید هر یک از انواع لوبیا چیتی خمین، زنجان، شیراز و دیگر لوبیاهای ایرانی می توان با بازرگانی حاضر همین حالا ارتباط گرفت.

انواع لوبیا چیتی خارجی

در برخی مواقع ایران به دلیل یکسری از موضوعات، مجبور به واردات لوبیا چیتی خارجی از تعدادی از کشورها می گردد:

کمبود تولید لوبیا چیتی ایرانی در برخی سال ها.

نبود رنج قیمتی متفاوت لوبیا چیتی ایرانی.

نیاز به لوبیا چیتی کنسروی جهت تهیه کنسرو.

نیاز به تنوع بیشتر لوبیا چیتی با کیفیت های مختلف در بازار لوبیا.

لوبیا چیتی چین

لوبیا چیتی چین بصورت یا گرد و یا کشیده وارد می شود. لوبیا چیتی کشیده چین از لوبیا چیتی گرد آن کم کیفیت تر و ارزان تر است. البته نمونه های کشیده هم می تواند بارهای باکیفیتی باشد.

لوبیا چیتی چین نمونه ای از لوبیای تمیز، ارزان قیمت و با کیفیت ضعیف و یا متوسط به شمار می رود.

فروش لوبیا چیتیفروش لوبیا چیتی

لوبیا چیتی آفریقا

لوبیا چیتی آفریقا ظاهر کشیده دارد و در میان لوبیاهای خارجی دارای قیمت متوسط است. کیفیت لوبیا چیتی آفریقا نیز متوسط است. این لوبیا نیز به دلیل استقبال زیاد در برخی سال ها زیاد به کشور وارد می گردد.

فروش لوبیا چیتی

لوبیا چیتی آرژانتین

لوبیا چیتی آرژانتین دارای کیفیت خوبی بوده و خریداران زیادی را جذب خود می کند. در واقع با وجود قیمت بالاتر نسبت به سایر لوبیاهای خارجی، به دلیل کیفیت خوب توانسته خریدارانی را جذب کند.

فروش لوبیا چیتیلوبیا چیتی ازبک

لوبیا چیتی روشن و قرمز ازبک (یا همان لوبیا ازبکستان) هر دو دارای کیفیت خوبی است.

چیتی روشن ازبک کیفیت خوب و قیمت به نسبت بالایی دارد. و در صنایع بسته بندی و کنسروی هر دو استفاده می شود.

لوبیا چیتی قرمز ازبک که دارای ظاهری منحصر به فرد است (لوبیا قرمز دارای رگه های سفید رنگ) قیمت پایینی دارد و در تولید کنسرو در ایران به شدت از آن استفاده می شود.

خرید لوبیا چیتی

خرید عمده لوبیا چیتی نرخ پایین تری نسبت به خرید در حجم پایین دارد. حجم عمده منظور خرید از پانصد کیلو است تا بی نهایت.

هر چقدر مقدار خرید لوبیا چیتی بالاتر برود به همان نسبت قیمت پایین می آید. به فرض قیمت خرید پانصد کیلو، یک تن، پنج تن، ده تن و یک کانتینر همه با هم متفاوت است.

مشاورین به طور آنلاین در تمامی ساعات فعال بوده و لیست قیمت خرد و عمده لوبیا چیتی در بازار را به خریداران ارایه نموده و قیمت فروش لوبیا چیتی در بازرگانی را نیز به خریداران داده تا در صورت تمایل خرید داشته باشند.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید لوبیا چیتی خارجی

مرکز خرید لوبیا چیتی خارجی

لوبیا چیتی خارجی چند است؟ در مرکز خرید لوبیا چیتی لوبیا خارجی, انواع لوبیا چیتی …

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا